Arcanas
Øyvind Johannesen
Heimdal
3855 treungen
Tlf 91670653
Epost: arcanas@online.no
Hjemmeside: www.arcanas.net
 
 
Bergerjentene
Kristin Berger Mortensen
Anne Lise Korsfur Berger
Folke Bernadottes gate 4, 1511 Moss.
Mobil: 41 29 19 71/ 99 35 22 33.
E-post: post@bergerjentene.no
Webside: http://bergerjentene.no/index.html
 
 
Cremetoppen
Anne Cathrine Furnes
Bringeland, 6977 Bygstad.
Mobil: 95 80 14 43.
E-post: ancatfu@yahoo.no
Webside: http://www.cremetoppen.com
 
 
Darberg
Britt Darligton
Sætervegen 19b, 5236 Rådal
Mobil: 99 24 71 09
E-post: britt-dar@hotmail.com
Webside: www.darberg.com
 
 
Dogdom
Nora Skotaam
Spekebakken gård, 2847 Kolbu
Mobil: 91 35 55 55
E-post: skotaam@start.no
Webside: www.dogdom.no
 
 
Duqina
Heidi L. Brustad 
Rådhusveien 55, 2066 Jessheim
Mobil: 93 87 29 89
E-post: duqina@gmail.com
Webside: www.duqina.com
 
 
Fila Savoie
Stine Marie Espe
Kirkeveien 35, 1890 Rakkestad
Mobil: 91 16 28 77
E-post: stinees@live.no
Webside: www.filasavoie.com
 
 
Flor De Canela
Torild og Ole J Lybekk
Bjørnerødveien 640, Våler
Mobil: 47 82 71 64
E-post: flordecanela@live.no
Webside: www.kennelflordecanela.com
 
 
Griffianns
Mariann Sele Jonassen
Storevardarmen 5, 4056 Tananger.
Mobil: 90 59 64 65.
E-post: mariann.jonassen@lyse.net
Webside: http://www.griffontananger.com/


 
Griff'n go
Gunn Johanne Auset-Jacobsen og Pia Jacobsen
Stovnerbakken 28, 0981 Oslo.
Telefon: +47 4650074
E-post: johanne333@hotmail.no
Webside: griffandgo.com
 
 
Griffmakers
Berit Wang
Skogsägen 46b, 66531 KIL, Sverige.
Telefon: 0046 55425030 eller 0705557091
E-post: berit2013@live.se


 
Grosserheimen
Anne Hagebø,
Litleåsveien 100, 5132 Nyborg.
Mobil: 41 32 44 42.
E-post:
annehagebo58@gmail.com 
Webside:
www.grosserheimen.com
 
 
Haldde Borealis
Linda Arild, 
Tranebærveien 8, 9514 Alta.
Mobil: 92 21 38 85.
E-post: linda.arild@hotmail.com
 
 
Jarobas
Barbro Bøe Werner
Råstadbakka 301, 2740 Roa.
Mobil: 97 13 37 44.
E-post: barbrobw@gmail.com

Webside: www.dagenshundetrening.no.

 
Jet`s
Espen Engh
Vestsideveien 321
3405 Lier 
E-post: espenjet@online.no
Webside: www.jetgreyhounds.com
 
 
Kahraman
Heidi Peat Araldsen
Buskogen 39, 1675 Kråkerøy
Mobil: 981 38 388

Webside: www.sirkushundene.no
 

L`mygan
LillyMy Bjugan
3535 Krøderen
Mobil: 93625325
E-post: mirantibus@gmail.com


Laneskroken
May-Liss og Finn Arne Kroken
Naustanvegen 22b, 7560 Vikhammer
Mobil: 93 20 26 24 / 93 41 66 90
E-post: fak@naeringsbygg.no / mlkroken@gmail.com
Webside: www.laneskroken.com
 

Lillegriff
Anniken og Cathrine Benjaminsen
Neptunveien 23, 1734 Hafslundsøy
Mobil: 90 54 26 34/ 97 41 48 00
E-post: kennel@lillegriff.com
Webside: www.lillegriff.com
 

Maybalbas

Leif Aarsand
Theodor Dahls veg 39 B
4355 Kvernaland
Mobil: 92635520
leif.aarsand@lyse.net

 
Navigator
Vibeke Nilsen, Erleveien 2,
4950 Risør.
Mobil: 45 00 22 58.
E-post: vibeke@nilsen.com

Webside: http://www.kennelnavigator.no
 
 
Nidarrosen
Gunn Elin Witsø, Bromsetåsem 45 
7560 Vikhammer
Mobil: 40 23 60 36
E-post: g-e-wit@online.no
Webside: http://www.nidarrosen.net
 
 
Redundans
May Helen Bergsli, Bjørnstadveien 68,
1712 Grålum.
Mobil: 97 10 38 21.
E-post: mayber@online.no

Webside: http://www.redundans-griffon.com
 
 
Sigriff
Signy Aske
Breivik 30, 4152 Vestre Åmøy.
Mobil: 92 65 65 12.
E-post: signy.aske@hotmail.com
Webside: http://www.123hjemmeside.no/sigriff

 
Staalevikgarden
Leon G. Sivertsen
Kirkevikvegen 87, 5307 Ask
Mobil: 911 37 921

E-post: leon.sivertsen@gmail.com
Webside: www.staalevikgarden.com 
 

Tahmores

Maria Tønder
Buveien 70
7112 Hasselvika
Mobil +47 48380553 / +47 97653013
E-post: mariatonder@icloud.com
Webside: www.kenneltahmores.com
 

Unlimited
Astrid Krog
Hattenveien 13, 3050 Mjøndalen.
Mobil: 98 23 05 51.
E-post: astrid.krog@gmail.com
Webside: www.griffonunlimited.com


Unngull
Unni Mortensen,
Krossnesveien 11, 1621 Gressvik.
Mobil: 930 49 381.
E-post: unngull@online.no
Webside: www.unngull.com
 
___________________________________________________
 
Betalingsfrist for å stå på oppdrettersiden er satt til 31. januar.
Opplistingen vil koste 150 kroner per kalenderår, og settes inn på konto nr. 9858 05 82583
OBS! Merk betalingen tydelig med navn og hva det gjelder!
Webmaster: griffon@nmhk.net